W dniu 29.03.2026 roku około godz. 11.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Grota Roweckiego w Opolu nieprawidłowo parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści