W dniu 21.05.2026 roku około godz. 11.25 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Chorzowskiej w Opolu nieprawidłowo parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi

Granatowy samochód osobowy marki Toyota parkujący na terenie zielonym, w tle radiowóz Straży Miejskiej..

Przejdź do treści