W dniu 22.03.2026 roku około godz. 18.45 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Powstańców Śląskich w Opolu kierowca zaparkował pojazd w sposób utrudniający wyjazd z nieruchomości. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści