W dniu 26.01.2026 roku około godz. 08.28 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy pl. Piłsudskiego w Opolu pojazdy parkują na miejscu wyznaczonym dla osób niepełnosprawnych bez karty parkingowej dla niepełnosprawnych. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści