W dniu 24.01.2026 roku około godz. 12.20 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Katowickiej w Opolu parkują pojazdy w odległości mniejszej niż 15 m od słupka oznaczającego przystanek autobusowy MZK. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści