W dniu 17.11.2025 roku około godz. 09.56 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Podgórnej w Opolu, że w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkuje pojazd.Na miejscu patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści