W dniu 29.11.2025 roku około godz. 16.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Dąbrowskiego w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koło pojazdu. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści