W dniu 14.12.2025 roku około godz. 17.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Sienkiewicza w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści