W dniu 19.01.2026 roku około godz. 10.52 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu zaparkowane pojazdy w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści