W dniu 27.01.2026 roku około godz. 08.22 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści