W dniu 02.02.2026 roku około godz. 12.19 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozmiskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koła pojazdów. Kierowcy pojazdów został ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści