W dniu 07.02.2026 roku około godz. 07.50 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Stokrotek w Opolu kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści