W dniu 23.02.2026 roku około godz. 16.20 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści