W dniu 28.03.2026 roku około godz. 10.26 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści