W dniu 16.04.2026 roku około godz. 09.40 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu zaparkowany pojazd w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym. Na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści