W dniu 27.04.2026 roku około godz. 19.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Szpitalnej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści