W dniu 11.05.2026 roku około godz. 10.35 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koła pojazdów. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści