W dniu 21.01.2026 roku około godz. 11.49 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Krupniczej w Opolu osoba dowozi na nieruchomość odpady wózkiem. Wysłany na miejsce patrol podczas dokonywania czynności służbowych ustalił sprawcę wykroczenia, na którego nałożył mandat karny oraz zobowiązał do natychmiastowego uporządkowania terenu.

Przejdź do treści