W dniu 10.03.2026 roku około godz. 19.30 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. Kopernika w Opolu osobę prowadzącą hulajnogę elektryczną, która wbrew zakazowi przewoziła pasażera. Kierujący hulajnogą został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści