W dniu 02.08.2025 roku około godz. 12.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Zawiszaków w Opolu jest ranny jerzyk. Wysłany na miejsce patrol zabrał i przewiózł do Straży Miejskiej rannego jerzyka i zabezpieczył do czasu przyjazdu lekarza weterynarii. Dyżurny powiadomił lekarza  który odebrał jerzyka.

Przejdź do treści