W dniu 22.01.2026 roku około godz. 07.55 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Mehla w Opolu, że wbrew obowiązującym przepisom osoba spala w ognisku odpady. Na miejscu patrol ukarał osobę spalającą odpady mandatem karnym oraz zobowiązał do przestrzegania przepisów.

Przejdź do treści