W dniu 08.03.2026 roku około godz. 08.30 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Luboszyckiej w Opolu, że wbrew obowiązującym przepisom osoba spala w ognisku odpady. Na miejscu patrol ukarał osobę spalającą odpady mandatem karnym oraz zobowiązał do przestrzegania przepisów.

Przejdź do treści