W dniu 21.05.2026 roku około godz. 15.15 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Wygonowej w Opolu osoba wbrew obowiązującym przepisom spala w ognisku odpady. Patrol na miejscu ustalił sprawcę wykroczenia, ukarał osobę spalającą odpady mandatem karnym oraz zobowiązał do przestrzegania przepisów.

Przejdź do treści