W dniu 14.05.2026 roku około godz. 07.20 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Przybyszewskiego w Opolu z komina wydobywa się duszący dym. Wysłany na miejsce patrol wykonując czynności służbowe przeprowadził kontrolę paleniska w nieruchomości i stwierdził, że w piecu spalane są odpady. Właściciel nieruchomości został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści