W dniu 14.07.2025 roku około godz. 06.40 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Reymonta w Opolu osobę, która wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści