W dniu 11.09.2025 roku około godz. 16.40 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Reymonta  w Opolu osoba wbrew zakazowi spożywa alkohol w miejscu publicznym. Wysłany na miejsce patrol ukarał osobę mandatem karnym.

Przejdź do treści