W dniu 13.09.2025 roku około godz. 08.50 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Kościuszki w Opolu osobę, która wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści