W dniu 19.09.2025 roku około godz. 08.45 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. im. Olgi „Kory” Sipowicz w Opolu osobę, która wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści