W dniu 20.11.2025 roku około godz. 13.08 operator monitoringu miejskiego zauważył przy pl. Rynek w Opolu, że osoba wbrew zakazowi spożywa alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści