W dniu 23.02.2026 roku około godz. 15.37 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy pl. Im. Olgi „Kory” Sipowicz w Opolu, osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

 

Przejdź do treści