W dniu 20.03.2026 roku około godz. 17.22 operator monitoringu miejskiego zauważył przy pl. Im. Olgi „Kory” Sipowicz w Opolu, że osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

Przejdź do treści