W dniu 23.03.2026 roku około godz. 08.00 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. Konstytucji 3-go maja  w Opolu osobę, która wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści