W dniu 24.03.2026 roku około godz. 13.06 operator monitoringu miejskiego zauważył przy ul. Damrota w Opolu, że osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

Przejdź do treści