W dniu 27.03.2026 roku około godz. 19.25 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. Kopernika w Opolu osobę, która wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści