W dniu 05.04.2026 roku około godz. 16.05 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. im. Olgi „Kory” Sipowic  w Opolu osoby, które wbrew zakazowi spożywały alkohol w miejscu publicznym. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

Przejdź do treści