W dniu 05.04.2026 roku około godz. 16.30 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy pl. Kopernika  w Opolu osobę, które wbrew zakazowi spożywała alkohol w miejscu publicznym. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści