W dniu 08.04.2026 roku około godz. 16.15 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Sienkiewicza  w Opolu osoby, które wbrew zakazowi spożywały alkohol w miejscu publicznym. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

Przejdź do treści