W dniu 29.04.2026 roku około godz. 17.40 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Przyjemnej w Opolu, osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol, który ukarał osoby mandatami karnymi.

Przejdź do treści