W dniu 09.05.2026 roku około godz. 15.05 operator monitoringu miejskiego zauważył przy pl. im. Olgi „Kory „Sipowicz” w Opolu, że osoba wbrew zakazowi spożywa alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoba została ukarana mandatem karnym.

Przejdź do treści