W dniu 19.05.2026 roku około godz. 09.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Krakowskiej w Opolu, osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol, który ukarał osoby mandatami karnymi.

Przejdź do treści