W dniu 19.05.2026 roku około godz. 20.54 operator monitoringu miejskiego zauważył przy ul. Sienkiewicza w Opolu, że osoby wbrew zakazowi spożywają alkohol w miejscu publicznym. Dyżurny Straży Miejskiej wysłał na miejsce patrol. Osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

Dwóch mężczyzn siedzi na ławce w parku, podchodzi do nich patrol Straży Miejskiej.

Przejdź do treści