Sezon grzewczy w pełni, opolscy strażnicy miejscy ponownie ruszają w teren i sprawdzają, czym mieszkańcy Opola ogrzewają swoje domy. Kontrole prowadzone są zarówno po zgłoszeniach, jak i z urzędu – a wszystko po to, by ograniczyć zanieczyszczenie powietrza w sezonie. O tym jak przebiegają takie kontrole opowiada Beata Szpakowska, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Opolu.

Przejdź do treści