Z nadejściem niskich temperatur Straż Miejska w Opolu intensyfikuje działania na rzecz osób w kryzysie bezdomności. Jak mówiła w audycji „Poranny Gość Radia Doxa”, zastępca komendanta Beata Szpakowska, jesienno-zimowe miesiące to okres niebezpieczny, ponieważ takie osoby są narażone na wychłodzenie, co zagraża ich zdrowiu i życiu.

Przejdź do treści