Poranny problem z uruchomieniem samochodu wobec mrozu i rozładowanego akumulatora? Na miarę możliwości w danym momencie bezpłatnie pomogą funkcjonariusze Straży Miejskiej w Opolu. Wystarczy zadzwonić do dyżurnego pod numer i podać swoją lokalizację w stolicy regionu. Beata Szpakowska, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Opolu, informuje, że miniony tydzień obfitował w telefony od mieszkańców mających problemy z rozruchem samochodów.

Przejdź do treści