Wraz z sezonem grzewczym ruszyły kontrole sprawdzające, czym opolanie ogrzewają swoje domy. Kontrole przeprowadza Straż Miejska zarówno po zgłoszeniu, jak i z urzędu. – Takich zgłoszeń odnotowujemy kilka dziennie, nie zawsze też się to potwierdza, bo wygląd dymu to nie wszystko – mówi Beata Szpakowska, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Opolu.

Przejdź do treści