Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych


Na potrzeby wsparcia przedsięwzięć Stowarzyszenie Zwykłe Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia” organizuje II Charytatywny Koncert „ARKADIA” w którym wystąpią LEVI oraz Basia Beuth z zespołem. W koncercie wystąpi również zwyciężca "MAM TALENT" Lukas Gogol.

Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego koncertu jest pomoc osobom niepełnosprawnym w podtrzymaniu i rozwijaniu umiejętności niezbędnych do samodzielnego i aktywnego życia. Stowarzyszenie działające od 7 lat, po raz drugi podjęło się organizacji Charytatywnego Koncertu Bluesowego. Koncert odbędzie się d dniu 07.04.2018 roku w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul. Strzelców Opolskich o godz 18.00. Koszt zawieszki symbolizującej wsparcie Stowarzyszenia "Arkadia", umożliwiającej uczestnictwo w koncercie wynosi 23zł. Zawieszki do nabycia:

W przypadku pytań dotyczących nabycia wejściówek można się również kontaktować z pracownikami Straży Miejskiej Anna Papuszka oraz Dariusz Janur tel. 774025100

Strony internetowe artystów:

https://www.facebook.com/levigrupa
http://www.leviband.eu

https://www.facebook.com/BasiaBeuthZZespolem

 

 

Pozostałe aktualności


Porzucony szczeniak  [2013-02-05]

W dniu 08 sierpnia 2019r. przy jednym z biur mieszczących się na ul. Reymonta znaleziono szczeniaka. Kobieta, która go znalazła przyniosła maleństwo do Komendy Straży Miejskiej. Psiak jest przeuroczy, zadbany, bardzo ufny w stosunku do człowieka, uwielbia się tulić i bawić. Niestety nikt ze strażników nie był w stanie przygarnąć psa wiec byliśmy zmuszeni oddać go do schroniska. Ten przeuroczy czworonóg czeka na kochający dom w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Torowej 9 w Opolu. Liczmy na Państwa pomoc w tej sprawie. 
 

czytaj dalej  


Działania profilaktyczne pn. Bezpiecznie nad Wodą  [2019-07-02]

W dniu 29 czerwca 2019r. po raz kolejny zostały przeprowadzone działania profilaktyczne pn.  „Bezpiecznie nad Wodą”. Pierwsze z trzech spotkań odbyło się na basenie letnim „Błękitna Fala”.

czytaj dalej  


Festyn - Piknik Ekologiczny  [2019-07-02]

W dniu 23.06.2019r. odbył się kolejny festyn pn. „Miasteczko ekologiczne”, w którym Straż Miejska także wzięła udział. Stanowisko Straży Miejskiej nawiązywało do bezpieczeństwa głównie na drodze jako pieszy i rowerzysta oraz do tematu prawidłowej segregacji odpadów i recyklingu.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail