Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych


Na potrzeby wsparcia przedsięwzięć Stowarzyszenie Zwykłe Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia” organizuje II Charytatywny Koncert „ARKADIA” w którym wystąpią LEVI oraz Basia Beuth z zespołem. W koncercie wystąpi również zwyciężca "MAM TALENT" Lukas Gogol.

Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego koncertu jest pomoc osobom niepełnosprawnym w podtrzymaniu i rozwijaniu umiejętności niezbędnych do samodzielnego i aktywnego życia. Stowarzyszenie działające od 7 lat, po raz drugi podjęło się organizacji Charytatywnego Koncertu Bluesowego. Koncert odbędzie się d dniu 07.04.2018 roku w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul. Strzelców Opolskich o godz 18.00. Koszt zawieszki symbolizującej wsparcie Stowarzyszenia "Arkadia", umożliwiającej uczestnictwo w koncercie wynosi 23zł. Zawieszki do nabycia:

W przypadku pytań dotyczących nabycia wejściówek można się również kontaktować z pracownikami Straży Miejskiej Anna Papuszka oraz Dariusz Janur tel. 774025100

Strony internetowe artystów:

https://www.facebook.com/levigrupa
http://www.leviband.eu

https://www.facebook.com/BasiaBeuthZZespolem

 

 

Pozostałe aktualności


Udział Straży Miejskiej w obchodach Święta 91 Batalionu Logistycznego  [2019-04-02]

W dniu 28.03.2019 roku straznicy miejscy uczestniczyli o obchodach święta 91 Batalionu Logistycznego im. "Ziemi Opolskiej" w Komprachcicach.
 

 

czytaj dalej  


Wizyta Eko Drużyny z PSP 21 w Komendzie Straży Miejskiej  [2019-03-20]

W dniu 18.03.2019r. „EkoDrużyna” z PSP 21 odwiedziła Straż Miejską w Komendzie na ul. Wł. Reymonta. Na spotkaniu omówiono temat utylizacji odpadów niebezpiecznych i przemysłowych w oparciu o zakupione materiały edukacyjne.
 

czytaj dalej  


Spotkanie z Eko Drużyną w PSP 21 w Opolu  [2019-03-11]

W dniu 05 marca 2019 roku strażnicy miejscy spotkali się z „EkoDrużyną” z PSP 21 w Opolu. Podczas spotkania strażnicy przeprowadzili warsztaty mające na celu poszerzenie wiedzy na temat segregacji odpadów i recyklingu.
 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail