Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych


Na potrzeby wsparcia przedsięwzięć Stowarzyszenie Zwykłe Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia” organizuje II Charytatywny Koncert „ARKADIA” w którym wystąpią LEVI oraz Basia Beuth z zespołem. W koncercie wystąpi również zwyciężca "MAM TALENT" Lukas Gogol.

Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego koncertu jest pomoc osobom niepełnosprawnym w podtrzymaniu i rozwijaniu umiejętności niezbędnych do samodzielnego i aktywnego życia. Stowarzyszenie działające od 7 lat, po raz drugi podjęło się organizacji Charytatywnego Koncertu Bluesowego. Koncert odbędzie się d dniu 07.04.2018 roku w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul. Strzelców Opolskich o godz 18.00. Koszt zawieszki symbolizującej wsparcie Stowarzyszenia "Arkadia", umożliwiającej uczestnictwo w koncercie wynosi 23zł. Zawieszki do nabycia:

W przypadku pytań dotyczących nabycia wejściówek można się również kontaktować z pracownikami Straży Miejskiej Anna Papuszka oraz Dariusz Janur tel. 774025100

Strony internetowe artystów:

https://www.facebook.com/levigrupa
http://www.leviband.eu

https://www.facebook.com/BasiaBeuthZZespolem

 

 

Pozostałe aktualności


Finał konkursu Czas dla rodziny  [2018-12-17]

W dniu 12 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pn. "Czas dla rodziny" zrealizowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.                          

Jury w składzie: Anna Papuszka i Dariusz Janur - przedstawiciele Straży Miejskiej w Opolu, Małgorzata Jeżyk - przedstawiciel Urzędu Miasta Opola oraz Józef Jatowicz - przedstawiciel Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu wyłonili zwyciezców:

czytaj dalej  


Projekt Wspólna akcja segregacja  [2018-11-12]

Miasto Opole realizuje projekt pn. „Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Działanie 5.2 Poprawa gospodarowania odpadami komunalnymi.

czytaj dalej  


Skąd bierze się Smog ?  [2018-10-31]

Rozpoczął się okres grzewczy i powracamy do tematu palenia w piecach. Ilość pyłów i innych groźnych substancji w powietrzu, które wdychamy, często przekracza dopuszczalne normy. Winne są nie tylko spaliny z samochodów, ale także dymy z kominów. Wielu mieszkańców, zwłaszcza obrzeży miasta, spala w piecach niemal wszystko.
 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail