Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


XI piknik rodzinny nad Odrą


W dniu 23 lipca 2022 roku odbył się piknik rodzinny nad Odrą w parku 800-lecia. Podczas imprezy plenerowej wzięli udział również strażnicy miejscy ze swoim stanowiskiem profilaktycznym.

Strażnicy poprzez zabawę oraz konkursy poruszali z dziećmi ważne zasady na temat bezpieczeństwa. Dzieci układały równiez puzzle, gdzie podczas układania odpowiadały na pytania o zasadach zachowania na drodze oraz  nad wodą. Impreza była również znakomitą okazją dla strazników do rozmów na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, czy kontaktu z nieznajomymi. Srażnicy rozdawali odblaski i kolorowanki dla najmłodszych.

 

    

Pozostałe aktualności


Bezpiecznie nad wodą  [2022-07-26]

W dniu 22 czerwca 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego sezonu na basenie letnim "Błękitna fala". MOSiR przygotował dla gości basenu liczne atrakcje.  Dla najmłodszych straznicy miejscy przygotowali  stoisko profilaktyczne. konkursy z nagrodami.

czytaj dalej  


Dzikie wysypisko przy ul. Domańskiego  [2022-03-01]

W dniu 18.02.2022 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe w dzielnicy Zaodrze wykrył dzikie wysypisko zlokalizowane przy nowopowstałym osiedlu na ul. Domańskiego.

czytaj dalej  


Dzień otwarty zajezdni MZK w Opolu  [2021-10-00]

W dniu 16 października 2021r. odbył się Dzień otwarty zajezdni MZK w Opolu. Straż Miejska umożliwiła młodym rowerzystom sprawdzenie swoich umiejętności w mobilnym miasteczku rowerowym. Dzieci zapoznały się z podstawowymi znakami drogowymi, pokonywały slalom rowerem, uczyły się bezpiecznego zachowania na przejeździe kolejowym. Zostały rozdane breloki i opaski odblaskowe oraz książeczki edukacyjne nawiązujące do bezpiecznego zachowania. 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail