Straż Miejska w Opolu intensyfikuje patrole w okresie zimowym

Straż Miejska w Opolu intensyfikuje patrole w okresie zimowym

Z nadejściem niskich temperatur Straż Miejska w Opolu intensyfikuje działania na rzecz osób w kryzysie bezdomności. Jak mówi zastępca komendanta Beata Szpakowska, zimowe miesiące to okres niebezpieczny, ponieważ takie osoby są narażone na wychłodzenie, co zagraża ich...
Przejdź do treści